Żyjemy coraz szybciej. Posiadamy coraz mniej czasu, a ten który nam pozostaje chcemy wykorzystać na rzeczy naprawdę ważne. Szkoda czas wolny, przeznaczać na załatwienie spraw, które nie sprawiają radości nam czy naszym najbliższym.

Większość kierowców, przynajmniej dwa razy do roku, musi ustawić się w kolejkach do wymiany opon w swoich samochodach. To w naszych warunkach klimatycznych konieczne, ale niestety czasochłonne i niekiedy bardzo irytujące. Musimy tracić czas, który można wykorzystać o wiele lepiej i pożyteczniej, niż stanie w kolejce. Jeżeli dołożyć do tego, niekiedy niedogodne godziny wymiany ( kolidujące z pracą czy innymi obowiązkami), to w sumie prosta, serwisowa czynność, może zamienić się w bardzo nieprzyjemną sytuację. "MobilneOpony.pl" redukuję całą operację do wykonania jednego telefonu- resztą już my się zajmiemy.

O nas

Kompleksową, mobilną wymianą opon zajmujemy się na terenie miasta Bydgoszczy, oraz jego najbliższych okolicach (patrz mapa zasięgu MobilneOpony.pl). Nasze usługi świadczymy w dowolnym miejscu i czasie- najbardziej dogodnym dla naszych Klientów- w domu, w pracy, w galerii handlowej na zakupach, kinie etc.

Na czym polega nasza usługa

To proste! Nie wychodząc z domu lub pracy, nie odrywając się od swoich zajęć- możesz wymienić opony w swoim samochodzie. Procedura wygląda następująco: Dzwonisz do nas, bądź piszesz maila. Ustalamy termin i miejsce wymiany, oraz typ opon. Jeżeli istnieje taka potrzeba, możesz zamówić u nas od razu komplet nowych opon współpracujemy z czołowymi producentami. Przyjeżdżamy na wskazane miejsce w umówionym czasie. Wykonujemy kompleksową usługę wymiany opon wraz z wyważeniem i konserwacją. Jeżeli chcesz, zabieramy wymienione opony i zabieramy je do naszego magazynu, tam poddajemy je konserwacji- tak by na następny sezon były gotowe do jazdy. Nie musisz być obecny przy realizacji usługi. Formalności możemy załatwić po jej wykonaniu!

Profesjonalizm i Bezpieczeństwo

MobilneOpony.pl świadczy usługi wykorzystując sprzęt światowych producentów:

Usługa wykonywana jest przez profesjonalną, doświadczoną i sympatyczną obsługę.

Na nasze usługi udzielamy gwarancji.

© 2010 mobilneopony.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.